|
|
|
|
|
Bracket - Friday, December 13, 2019Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Score | | Away Team | Score | 341396 | Ridgefield Outdoor Rec Complex #3 | 06:15 PM | 3 | A5 vs A10 | Seattle United G04 Copa A | 0 | vs. | Washington Rush G04 A | 0 | 341393 | Eastside Timbers Sports Complex | 08:00 PM | Trf2 | A2 vs A7 | Eastside 04G Red1 | 1 | vs. | Spokane Sounders G2004 Rave | 3 | 341395 | Ridgefield Outdoor Rec Complex #3 | 08:00 PM | 3 | A4 vs A9 | ETFC 04G Akers Black NLNC | 1 | vs. | Washington Premier FC G04 Black A | 3 | Bracket - Saturday, December 14, 2019Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Score | | Away Team | Score | 341392 | Mt. View Champions Park #2 | 01:00 PM | 2 | A1 vs A6 | Idaho Rush 04G Premier | 1 | vs. | Sound FC G04A | 1 | 341400 | Mt. View Champions Park #3 | 01:00 PM | 3 | A7 vs A4 | Spokane Sounders G2004 Rave | 6 | vs. | ETFC 04G Akers Black NLNC | 0 | 341398 | Eastside Timbers Sports Complex | 03:00 PM | Trf2 | A10 vs A2 | Washington Rush G04 A | 3 | vs. | Eastside 04G Red1 | 1 | 341401 | Harmony Sports Complex | 03:00 PM | 8 | A8 vs A9 | WA Timbers 04G Red 1 | 2 | vs. | Washington Premier FC G04 Black A | 0 | 341397 | Mt. View Champions Park #3 | 07:00 PM | 3 | A5 vs A1 | Seattle United G04 Copa A | 1 | vs. | Idaho Rush 04G Premier | 0 | 341399 | Mt. View Champions Park #2 | 07:00 PM | 2 | A6 vs A3 | Sound FC G04A | 2 | vs. | Westside Timbers 04G Copa TS NLNC | 1 | Bracket - Sunday, December 15, 2019Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Score | | Away Team | Score | 341402 | Harmony Sports Complex | 09:00 AM | 8 | A1 vs A8 | Idaho Rush 04G Premier | 0 | vs. | WA Timbers 04G Red 1 | 1 | 341403 | Eastside Timbers Sports Complex | 09:00 AM | Trf2 | A2 vs A9 | Eastside 04G Red1 | 0 | vs. | Washington Premier FC G04 Black A | 1 | 341405 | Tualatin Hills Parks and Rec Center | 01:00 PM | 1 | A4 vs A10 | ETFC 04G Akers Black NLNC | 1 | vs. | Washington Rush G04 A | 1 | 341406 | Ridgefield Outdoor Rec Complex #3 | 01:00 PM | 3 | A6 vs A7 | Sound FC G04A | 0 | vs. | Spokane Sounders G2004 Rave | 3 | 341404 | Tualatin Hills Parks and Rec Center | 03:00 PM | 1 | A3 vs A5 | Westside Timbers 04G Copa TS NLNC | 0 | vs. | Seattle United G04 Copa A | 0 | Bracket - Saturday, January 11, 2020Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Score | | Away Team | Score | 386923 | Delta Park | 11:00 AM | 7 | A4 vs A2 | ETFC 04G Akers Black NLNC | 0 | vs. | Eastside 04G Red1 | 1 | Bracket - Sunday, January 12, 2020Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Score | | Away Team | Score | 386925 | Eastside Timbers Sports Complex | 10:30 AM | Trf3 | A3 vs A2 | Westside Timbers 04G Copa TS NLNC | 0 | vs. | Eastside 04G Red1 | 0 | Bracket - Friday, January 24, 2020Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Score | | Away Team | Score | 402764 | Petrovitsky | 05:00 PM | 1 | A1 vs A9 | Idaho Rush 04G Premier | 0 | vs. | Washington Premier FC G04 Black A | 1 | 402765 | Valley Ridge | 08:20 PM | 4 | A5 vs A6 | Seattle United G04 Copa A | 1 | vs. | Sound FC G04A | 0 | 402766 | Petrovitsky | 08:20 PM | 2 | A7 vs A10 | Spokane Sounders G2004 Rave | 2 | vs. | Washington Rush G04 A | 0 | Bracket - Saturday, January 25, 2020Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Score | | Away Team | Score | 402769 | Petrovitsky | 10:45 AM | 1 | A5 vs A4 | Seattle United G04 Copa A | 0 | vs. | ETFC 04G Akers Black NLNC | 1 | 402767 | Valley Ridge | 12:30 PM | 3 | A10 vs A1 | Washington Rush G04 A | 3 | vs. | Idaho Rush 04G Premier | 0 | 341394 | Petrovitsky | 12:30 PM | 1 | A3 vs A8 | Westside Timbers 04G Copa TS NLNC | 1 | vs. | WA Timbers 04G Red 1 | 0 | 402770 | Valley Ridge | 02:15 PM | 1 | A7 vs A9 | Spokane Sounders G2004 Rave | 2 | vs. | Washington Premier FC G04 Black A | 1 | 402768 | Valley Ridge | 05:45 PM | 4 | A6 vs A2 | Sound FC G04A | 1 | vs. | Eastside 04G Red1 | 1 | Bracket - Sunday, January 26, 2020Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Score | | Away Team | Score | 402771 | Valley Ridge | 09:00 AM | 4 | A1 vs A7 | Idaho Rush 04G Premier | 1 | vs. | Spokane Sounders G2004 Rave | 1 | 402775 | Valley Ridge | 02:15 PM | 3 | A3 vs A9 | Westside Timbers 04G Copa TS NLNC | 0 | vs. | Washington Premier FC G04 Black A | 0 | 402773 | Valley Ridge | 02:15 PM | 4 | A4 vs A6 | ETFC 04G Akers Black NLNC | 1 | vs. | Sound FC G04A | 2 | 402772 | Valley Ridge | 04:00 PM | 3 | A2 vs A5 | Eastside 04G Red1 | 1 | vs. | Seattle United G04 Copa A | 1 | 402774 | Valley Ridge | 04:00 PM | 2 | A8 vs A10 | WA Timbers 04G Red 1 | 4 | vs. | Washington Rush G04 A | 1 | Bracket - Friday, February 21, 2020Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Score | | Away Team | Score | 430733 | TBD |
--
|
--
| A6 vs A10 | Sound FC G04A | 1 | vs. | Washington Rush G04 A | 0 | Bracket - Saturday, February 22, 2020Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Score | | Away Team | Score | 430854 | Harmony Sports Complex | 01:00 PM | 7 | A8 vs A6 | WA Timbers 04G Red 1 | 1 | vs. | Sound FC G04A | 0 | Bracket - Friday, February 28, 2020Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Score | | Away Team | Score | 423926 | Eastside Timbers Sports Complex | 07:00 PM | Trf1 | A1 vs A2 | Idaho Rush 04G Premier | 2 | vs. | Eastside 04G Red1 | 4 | 423927 | Delta Park | 08:15 PM | 6 | A3 vs A4 | Westside Timbers 04G Copa TS NLNC | 1 | vs. | ETFC 04G Akers Black NLNC | 2 | Bracket - Saturday, February 29, 2020Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Score | | Away Team | Score | 423928 | Delta Park | 11:00 AM | 7 | A1 vs A3 | Idaho Rush 04G Premier | 2 | vs. | Westside Timbers 04G Copa TS NLNC | 0 | Bracket - Sunday, March 01, 2020Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Score | | Away Team | Score | 423930 | PCC Rock Creek | 09:45 AM | 2 | A1 vs A4 | Idaho Rush 04G Premier | 1 | vs. | ETFC 04G Akers Black NLNC | 1 | Bracket - Saturday, March 14, 2020Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Score | | Away Team | Score | 423929 | TBD |
--
|
--
| A7 vs A8 | Spokane Sounders G2004 Rave | | vs. | WA Timbers 04G Red 1 | | Bracket - Thursday, March 26, 2020Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Score | | Away Team | Score | 423931 | Soccer Fields | 12:00 AM | 1 | A3 vs A7 | Westside Timbers 04G Copa TS NLNC | | vs. | Spokane Sounders G2004 Rave | | Bracket - Saturday, March 28, 2020Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Score | | Away Team | Score | 423932 | TBD |
--
|
--
| A5 vs A8 | Seattle United G04 Copa A | | vs. | WA Timbers 04G Red 1 | | Bracket - Saturday, April 11, 2020Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Score | | Away Team | Score | 502478 | TBD |
--
|
--
| A10 vs A9 | Washington Rush G04 A | | vs. | Washington Premier FC G04 Black A | | 502473 | TBD |
--
|
--
| A2 vs A8 | Eastside 04G Red1 | | vs. | WA Timbers 04G Red 1 | | 502474 | TBD |
--
|
--
| A3 vs A10 | Westside Timbers 04G Copa TS NLNC | | vs. | Washington Rush G04 A | | 502475 | TBD |
--
|
--
| A5 vs A7 | Seattle United G04 Copa A | | vs. | Spokane Sounders G2004 Rave | | 502476 | TBD |
--
|
--
| A5 vs A9 | Seattle United G04 Copa A | | vs. | Washington Premier FC G04 Black A | | 502477 | TBD |
--
|
--
| A6 vs A9 | Sound FC G04A | | vs. | Washington Premier FC G04 Black A | |
|
|
| |
| |
| | |
|